#

Rejestracja telefoniczna

Godziny przyjęć

  • Wtorek 14:30 - 19:00
  • Środa 12:30 - 15:00
  • Czwartek 14:30 - 19:00

Dr n med.

Aleksander Stankiewicz

  • Specjalista chirurgii ogólnej
  • Specjalista chirurgii klatki piersiowej

Biografia

Specjalista z zakresu chirurgii klatki piersiowej i chirurgii ogólnej. Ordynator oddziału chirurgii klatki piersiowej w Miejskim Szpitalu Zespolonym w Olsztynie. Pracownik naukowo-dydaktyczny katedry chirurgii wydziału lekarskiego Uniwersytetu Warmińsko Mazurskiego. Konsultant wojewódzki z zakresu chirurgii klatki piersiowej i chirurgii ogólnej. Członek klubu torakochirurgów polskich.


Jestem doświadczonym lekarzem torakochirurgiem, który do potrzeb pacjentów podchodzi indywidualnie. Specjalizuję się w leczeniu chirurgicznym i operacyjnym schorzeń i chorób zarówno dorosłych, jak i młodszych pacjentów. Dysponuję nowocześnie wyposażonym gabinetem lekarskim.

Ikona medycyny

Dr n med. Aleksander Stankiewicz w roku 2022 otrzymał Certyfikat Ikony Olsztyńskiej Medycyny za wybitne osiągnięcia w tworzeniu nowoczesnej medycyny na terenie Olsztyna oraz Warmii i Mazur pod patronatem Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Wojewody Warmińsko-Mazurskiego, Prezydenta Olsztyna, Rektora Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego oraz Warmińsko-Mazurskiej Izby Lekarskiej.


#